openmind
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
openmind

Discutii despre viata
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Colegii de munca...... si colegii de facultate!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
digsby
membru
membru



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 12/10/2008

Colegii de munca...... si colegii de facultate! Empty
MesajSubiect: Colegii de munca...... si colegii de facultate!   Colegii de munca...... si colegii de facultate! Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:13 pm

Cum va intelegeti cu aceste persoane pe care trebuie sa le suportati zi de zi cu toate defectele sau cu toate calitatile lor? Personal ma inteleg destul de bine cu cei cu care lucrez exceptiile fac femeile (acum iar o sa sariti pe mine). Nu stiu frate dar unele sunt handicapate rau de tot. Dirigintele meu din liceu avea o vorba : " E greu sa-i arati prostului ca-i prost." , asa si cu femeile mai ales cu cele ce se vad in cine stie ce functii si ele sunt niste parlite de comerciante ce cred ca daca incheie o factura fac direct contabilitate . Nu zic, sunt si barbati cu asemenea aptitudini dar sunt mult mai putini in raport cu femeile (asta ca o parere subiectiva, nu-mi cereti argumente).
Sus In jos
SANT
membru
membru



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 12/10/2008

Colegii de munca...... si colegii de facultate! Empty
MesajSubiect: Re: Colegii de munca...... si colegii de facultate!   Colegii de munca...... si colegii de facultate! Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:13 pm

Am intalnit si femei, si barbati batuti in cap. De asemenea, colegi/colege de milioane.
In ce domeniu lucrezi, unde? Am impresia ca o cam scoti din burta.
Sus In jos
yumurt
senior
senior



Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 09/09/2008

Colegii de munca...... si colegii de facultate! Empty
MesajSubiect: Re: Colegii de munca...... si colegii de facultate!   Colegii de munca...... si colegii de facultate! Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:14 pm

Colegi nu am.....de fapt ar fi unul dar nu prea am tagente cu el, fiecare cu treaba lui.
Momentan la firma stau doar eu si din cand in cand mai apare si sefu sa imi mai spuna ce mai trebuie facut,etc.

Am lucrat inainte la o firma care avea foarte multi angajati,cu toti colegii m-am inteles bine,nu am avut probleme cu nici unul dar totusi nu imi place cand apar fel de fel de vorbe scoase aiurea...barfa este peste tot!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Colegii de munca...... si colegii de facultate! Empty
MesajSubiect: Re: Colegii de munca...... si colegii de facultate!   Colegii de munca...... si colegii de facultate! Icon_minitime

Sus In jos
 
Colegii de munca...... si colegii de facultate!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
openmind :: Scopul meu in viata-
Mergi direct la: