openmind
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
openmind

Discutii despre viata
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce simti cand spui Te Iubesc?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
yumurt
senior
senior



Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 09/09/2008

Ce simti cand spui Te Iubesc? Empty
MesajSubiect: Ce simti cand spui Te Iubesc?   Ce simti cand spui Te Iubesc? Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:18 pm

da... lumea chiar este interesata, unii spun ca incep sa pluteaska (bine... pana isi aduk aminte de faktura de curent) unii spun ca.... se "trezesk" in rai cand rostesk aceste cuvinte unii... spun-eti voi....
Sus In jos
SANT
membru
membru



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 12/10/2008

Ce simti cand spui Te Iubesc? Empty
MesajSubiect: Re: Ce simti cand spui Te Iubesc?   Ce simti cand spui Te Iubesc? Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:18 pm

da... lumea chiar este interesata, unii spun ca incep sa pluteaska (bine... pana isi aduk aminte de faktura de curent) unii spun ca.... se "trezesk" in rai cand rostesk aceste cuvinte unii... spun-eti voi....
Sus In jos
digsby
membru
membru



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 12/10/2008

Ce simti cand spui Te Iubesc? Empty
MesajSubiect: Re: Ce simti cand spui Te Iubesc?   Ce simti cand spui Te Iubesc? Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:19 pm

Acum depinde cui ii spui si cine itzi spune cuvintele astea.Eu una prefer sa nu le spun si sa nu le aud dak sunt doar asha, ca sa te faca sa te simtzi bine...trebuie sa si insemne ceva.
Oricum...am spus-o catorva amici...sa cand am spus-o m-am simtzit super bine...
Sus In jos
gail
membru
membru



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 12/10/2008

Ce simti cand spui Te Iubesc? Empty
MesajSubiect: Re: Ce simti cand spui Te Iubesc?   Ce simti cand spui Te Iubesc? Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:21 pm

hmm..good point sant..exact asa si io..cu adevarat n-am spus niciodata (desi poate simteam), insa ca sa acopar acea dorinta arzatoare de a-i spune te iubesc, ii spuneam la shto..cred si cer mult mai mult faptele..si..de obicei, imi place sa dedic melodii (versurile evident) asemanatoare relatiei din mom ala..mi se par f draguta ideea; prima prima oara ideea asta a apartinut unui tip ptr mine, iar io am preluat-o mai departe..ptr altii ..so final answer..i just feel, i dont say..
Sus In jos
yumurt
senior
senior



Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 09/09/2008

Ce simti cand spui Te Iubesc? Empty
MesajSubiect: Re: Ce simti cand spui Te Iubesc?   Ce simti cand spui Te Iubesc? Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 12:22 pm

familiar?! ochii in lacrimi, inima bate nebuneste, respiratia calda, parfumul dulceag... murmurul "te iubesk".. atunci e... doar o segventa dintr-un film plin de romantism?!... hmm... regizorii astia...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce simti cand spui Te Iubesc? Empty
MesajSubiect: Re: Ce simti cand spui Te Iubesc?   Ce simti cand spui Te Iubesc? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce simti cand spui Te Iubesc?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cand ai spus ultima oara "TE IUBESC"?
» Ce vroiai sa devii cand erai mic?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
openmind :: Iubirea-
Mergi direct la: