openmind
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
openmind

Discutii despre viata
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Fetele si baietii - doar prieteni?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 24/03/2008

Fetele si baietii - doar prieteni? Empty
MesajSubiect: Fetele si baietii - doar prieteni?   Fetele si baietii - doar prieteni? Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 5:08 pm

E posibila o relatie de simpla prietenie intre fete si baieti sau sunt doar vorbe ? Rolling Eyes
Sus In jos
https://openmind.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Fetele si baietii - doar prieteni? Empty
MesajSubiect: Re: Fetele si baietii - doar prieteni?   Fetele si baietii - doar prieteni? Icon_minitimeSam Apr 19, 2008 7:10 pm

Bineinteles, chiar cred ca prietenia intre sexe diferite este mai "sanatoasa" decat intre persoane de acelasi sex, cu exceptia reactiilor ciudate si mai putin necesare ale fetelor in timp ce urmaresti un meci de fotbal fotbalul trebuie vazut cu baietii, restul merge perfect cu oricine.. Laughing
Sus In jos
dobrin daniela XII F
membru de onoare
membru de onoare
dobrin daniela XII F


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 10/04/2008
Varsta : 34
Localizare : braila

Fetele si baietii - doar prieteni? Empty
MesajSubiect: hy   Fetele si baietii - doar prieteni? Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 9:37 pm

bineinteles ca e posibil...eu am prieteni numai baieti...fetele sunt invidioase,barfitoare...o singura prietena am in care am incredere...dar in ziua de azi nu mai e bine sa ai incredere in nimeni...
Sus In jos
roxanacristina95
membru de onoare
membru de onoare
roxanacristina95


Numarul mesajelor : 138
Data de inscriere : 07/05/2008
Varsta : 28

Fetele si baietii - doar prieteni? Empty
MesajSubiect: Re: Fetele si baietii - doar prieteni?   Fetele si baietii - doar prieteni? Icon_minitimeMier Mai 28, 2008 7:21 pm

bineinteles ca este ...dar acum depinde
Sus In jos
Alexa
membru
membru



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 29/06/2008

Fetele si baietii - doar prieteni? Empty
MesajSubiect: Re: Fetele si baietii - doar prieteni?   Fetele si baietii - doar prieteni? Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 12:58 pm

Da...este posibil, dar intotdeauna, oricat de buni prieteni ati fi, la un moment dat vei avea impresia ca te simti atras/a de prietenul/a ta...In plus, asa cum zicea cineva mai sus, e mult mai adevarata o prietenie intre parteneri de sex opus...
Uite un citat frumos despre prietenie...adik o prietenie mai "intensa":
[b][i]Prietenia e incredere reciproca,e comuniune intre suflete,dar ceea ce e gandul meu de fiecare moment si interesul capital al vietii,tocmai ceea ce ascund de dansul.Iar soarta si interesele lui imi sunt atata de scumpe,incat daca el ar fi fericit cu oricare alta afara de mine,i-as uri fericirea cu salbaticie,atat de mult suntem prieteni"(G.Ibraileanu-"Adela")
Sus In jos
mada02
expert
expert
mada02


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 19/05/2008
Varsta : 29
Localizare : braila

Fetele si baietii - doar prieteni? Empty
MesajSubiect: Re: Fetele si baietii - doar prieteni?   Fetele si baietii - doar prieteni? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 5:54 am

poi...........eu am maimulte pretene f3t3 [baietzi nu]...........sji fetele astea m-au dezamagit in ultimul timp[se stiu ele]................. confused
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fetele si baietii - doar prieteni? Empty
MesajSubiect: Re: Fetele si baietii - doar prieteni?   Fetele si baietii - doar prieteni? Icon_minitime

Sus In jos
 
Fetele si baietii - doar prieteni?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Prieteni noi
» Prieteni de sex opus?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
openmind :: Prietenia-
Mergi direct la: