openmind
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
openmind

Discutii despre viata
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 106
Data de inscriere : 24/03/2008

Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Empty
MesajSubiect: Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta?   Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 12:33 pm

Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta?
Sus In jos
https://openmind.forumgratuit.ro
roxanacristina95
membru de onoare
membru de onoare
roxanacristina95


Numarul mesajelor : 138
Data de inscriere : 07/05/2008
Varsta : 29

Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Empty
MesajSubiect: ............   Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 4:36 pm

doamne ce intrebare as vrea sa isi aminteasca ca am existat shi ca toti au ocupat un loc in inima mea shi macar in coltul inimii lor cand le va fi greu sa isi aduca aminte de mine
Sus In jos
dobrin daniela XII F
membru de onoare
membru de onoare
dobrin daniela XII F


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 10/04/2008
Varsta : 35
Localizare : braila

Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Empty
MesajSubiect: hy   Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 8:49 pm

:(nu-mi place subiectul asta:(...pai...ce sa isi aminteasca?sa isi aminteasca de mine asa cum eram eu... Very Happy
Sus In jos
roxanacristina95
membru de onoare
membru de onoare
roxanacristina95


Numarul mesajelor : 138
Data de inscriere : 07/05/2008
Varsta : 29

Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta?   Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Icon_minitimeJoi Mai 29, 2008 5:39 pm

sa isi aminteasca ca i-am iubit
Sus In jos
andreeame
membru
membru



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 27/06/2008

Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Empty
MesajSubiect: hi   Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:33 pm

buna intrebare,ar trebui sa meditam la asta...
Eu mi-as dori sa las o marturie buna in urma mea,un model de viata traita in curatie sufleteasca si trupeasca...in vorbire in totul...
Sa gaseasca in noi,generatia ce ne urmeaza,un model bun de urmat.
Sa nu fi facut degeaba umbra pamantului cum se spune,pt ca viata e un dar frumos,trebuie sa stim cum sa folosim timpul,sa-l pretuim.
Sus In jos
mada02
expert
expert
mada02


Numarul mesajelor : 79
Data de inscriere : 19/05/2008
Varsta : 29
Localizare : braila

Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta?   Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Icon_minitimeDum Sept 07, 2008 9:36 pm

k am existat si yo
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta?   Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este lucrul pe care ai vrea ca ceilalti sa si-l aminteasca despre tine dupa moartea ta?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Care a fost pentru tine cel mai important eveniment din viata ta de pana acum?
» Credeti ca exista viata dupa moarte?
» Cum scapi de cele mai neindicate persoane care se baga in viata ta?
» "Citatul care ma reprezinta..."
» Vacanta visata de tine..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
openmind :: Viata de dupa moarte-
Mergi direct la: